Як вибрати домашній принтер?

Принтер

Принтер - річ потрібна.  Насправді, правильний вибір принтера - завдання дуже складне. У будь-якого принтера є видаткові матеріали (чорнильні картриджі або порошок), які в процесі роботи принтера потрібно постійно докуповувати. І, зрештою, може виявитися, що, ви, купите недорогий і якісний принтер, який буде задовольняти вас по якості й швидкості друку, а чорнило, наприклад, будуть закінчуватися настільки швидко й ціна нових картриджів буде настільки висока, що від надмірно частої купівлі картриджів, ви, просто залишитеся "без штанів".

Як вибрати ноутбук?

Ноутбук

Купити ноутбук - завдання не із простих, і підходити до цього питання треба не менш серйозно, чим до придбання будь-якої іншої техніки. Як і у випадку покупки настільного комп'ютера багато в чому при виборі приділяється увага технічним характеристикам ноутбука. Але, тут, також важливі й фізичні розміри обладнання, вага й зручність користування (ергономіка). Залежно від цілей, для яких ви збираєтеся купити ноутбук, буде звужуватися коло пропонованих моделей. При цьому завжди треба пам'ятати, що апгрейд у майбутньому буде майже неможливий, тому варто відразу купити ноутбук з усіма необхідними можливостями.

Як вибрати монітор?

Монітор

Зазирнувши в Інтернет, ми знайдемо безліч пропозицій по продажу моніторів. В тойже час і кожен виробник намагається догодити, як можна більшій кількості споживачів, пропонуючи ринкові все нові моделі (а часом набиваючи старі монітори непотрібними функціями, які рядовому споживачеві зовсім не потрібні). Однак, на жаль, заперечити більшість із нас на це нічим не зможе, а тим часом монітор - ця найменш піддана оновленню частина комп'ютера. Ми пропонуємо, Вам, озброїтися знаннями про те, як вибрати монітор, який буде відповідати, Вашим, вимогам. Отже, приступимо.