Відеоспостереження для невеликого магазина

За останні роки розроблено багато цікавих рішень для великого та середнього бізнесу. Над їх реалізацією працює безліч відомих інтеграторів. Але, на жаль, рішення для малих офісів і магазинів не відрізняються фінансовою привабливістю, тому клієнтам часто доводиться самостійно вирішувати свої завдання.


Мета:
організація відеоспостереження в торговому залі, впровадження інформаційного табло для просування обраних продуктів, збільшення продажів.

Використовуване обладнання:

  • DSM-350 - медіаплеєр з встановленим HDD;
  • DCS-2102 - IP камера
  • Телевізор потрібного розміру
  •  

    На медіаплеєр записуються необхідні рекламні ролики і засобами медіаплеєра формується плейлист, який автоматично починає програватися на підключеному телевізорі при включенні пристрою.

    У залі встановлюється IP-камера DCS-2102 (кількість камер не обмежена), яка проводить запис відеоінформації безпосередньо на DSM-350 (з можливістю запису по спрацьовуванню датчика руху, постійного запису або запису за розкладом). Надалі всю цю інформацію можна переглянути на підключеному телевізорі без використання додаткових пристроїв, або віддалено на будь-якому комп'ютері, підключеному в локальну мережу Ethernet.

    Налаштування даного рішення не вимагає спеціальних знань і може бути виконано самостійно.